| octav005 a întrebat:

am un boiler electric care a inceput sa picure apa din el. curge pe langa spuma dintre bazin si o placa metalica. ca in acest videoclip filmat de mine. ( https://www.youtube.com/watch?v=lsT02QH_l8c )

Credeti ca as putea rezolva problema cu un silicon termic si impermeabil ce rezista la temperaturi inalte?

daca voi da acea placa metalica prinsa de 5 suruburi, unde este si termostatul. acolo este si garnitura? nu ma prea pricep in domeniu.

cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| ciumabubonica a răspuns:

Dar este o crapatura foarte mica...cred ca poti lipi si cu banda izoliera si tot o sa tina

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Incearca sa il sudezi