| DaniTDCI a întrebat:

Din ce pot confectiona o garnitura rezistenta la temperaturi inalte, am nevoie de o garnitura intre esapament si cilindru, funda

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Garniturile rezistente la temperaturi inalte se confectioneaza din CLINGHERIT. https://tehnic-mag.ro/......ituri.html

| Crackman a răspuns:

Cel mai bun bet este sa mergi la magazinele specializate auto sau... avem garnituri la nave foarte rezistente, incearca sa cauti cu specific naval sau intr-un port?