| Gabriel_Kosmyn_1999 a întrebat:

Buna seara, am un Iphone 5s si am incercat sa fac cont pe itunes dar nu a mers imi scria "Your payment method was declined. Please enter valid payment method information".Am bagat toate datele posibile despre card, tot am facut bine dar nimica... Am confirmat si emailul. Va rog sa ma ajutati! id skype: cosminstelistul2010 /id mess: cosmin.gabriel99

Răspuns Câştigător
| PopaAlex95 a răspuns:

Trebuie sa creezi un ID Apple in tara in care ai inregistrat si cardul de credit pentru ca iTunes sa ti-l accepte.
Mai multe detalii despre cum poti crea un ID Apple sunt aici: http://itutorial.ro/......-tutorial/

1 răspuns:
| Gabriel_Kosmyn_1999 explică (pentru PopaAlex95):

Ms oricum, am descoperit si eu...