| DragomirCristian a întrebat:

Aseara contul meu de Facebook a fost blocat pentru 24 ore din motivul ca inca o persoana intra pe contul meu, dar nu cred, am trimis o fotografie de buletin pentru a se vedea ca sunt eu, contul il folosesc numai eu si au trecut cele 24 de ore dar acesta nu mi -a fost deblocat si intrebarea mea este de ce?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DragomirCristian explică (pentru Excalibur09):

Dar totusi cat dureaza suspendarea? Au zis ca nu sunt eu le am trimis o poza de buletin nu am primit niciun raspuns nu stiu acum cand ii va drumul contului

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Inca nu au analizat cele trimise de tine. Mai ai putina rabdare. Iti dau un sfat. Ar trebui ca dupa toata treaba asta sa iti pui verificare cu 2 factori. O sa dai numarul de telefon si cand te loghezi o sa primesti pe telefon un cod pe care il introduci apoi unde iti cer ei. E muuuult mai safe asa.

| DragomirCristian explică (pentru Aasdfghj):

Multumesc

| Violleta2022 a răspuns:

La intrebaraea sta iti poate raspunde doar facebookul, nu noi, care nu avem de unde stii ce se intampla in contul tau.
Ai rabdare!

| Mosotti a răspuns:

Unii moderatori de continut (ca asa se numesc acolo si sunt platiti), se mai joaca cateodata.
Unii se mai jucau si cu privatele, intra, ii dadeai ignore si scria mai departe, setase cumva "moderators can`t be ignored", era circ de ras. Bine, ca victimele erau nesimtite si insultau pe unu si altul.