| Bianca_3121 a întrebat:

Hey am blocat pe cineva pe Facebook iar acum am deblocat acea persoana, intrebarea este: vede ca am deblocat-o? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| johnnyMe a răspuns:

Nu o sa ii apara o notificare...dar daca va vrea sa se uite pe pagina ta va putea sa vada tot ce e public ca oricare din cei care nu iti sunt prieteni!
Poate chiar sa iti trimita mesaje, sa scrie pe wall tau sau chiar sa iti trimita cerere de prietenie!
Asta depinde de restrictiile pe care le ai tu pe pagina!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te cauta va vedea ca poate intra pe pagina ta.Isi va da seama de asta.

| Azµre a răspuns:

Nu

| Alexandru0007 a răspuns:

Da,o sa vada ca e iar in lista ta de prieteni, dar doar daca se uita pe pagina ta

| wrath007 a răspuns:

Acum o sa iti poata vedea pagina si nu o sa vada la notificari ca l-ai deblocat

| MishalufLv a răspuns:

Buna. da, acum daca o sa te caute o sa te gasesca, doar ca n-o mai ai in lista de prieteni big grin

| Daniiellaaa a răspuns:

Pai nu stiu cum sa-ti explic, asa si o prietena m-a blocat pe facebook si am observat curand deoarece eu aveam si poze cu ea pe facebook. Deci daca ai poze etichetate cu aceea persoana automat isi poate da seama. Oricum trebuie sa-ti dea cerere de prietenie si atunci o poti accepta sau nu.

| lacatuslaurentiu2000 a răspuns:

Da o sa-ti apara o notificare si el va trebui sa te adauge iar in listabig grin