| Casa a întrebat:

Buna seara happy
Cine stie cum pot scapa de aceasta eroare cand vreau sa viziualizez un film sau serial imi apare :

HLS.js error: networkError – fatal: true – manifestLoadError

Răspuns Câştigător
| Casa explică:

Încearcă așa:

Primul lucru care trebuie testat este să ștergeți memoria cache a browserului și să reporniți browserul, acest lucru va rezolva în mod normal problema. Iată un ghid util pentru majoritatea browserelor.
Dacă utilizați un browser sau un sistem de operare mai vechi, cum ar fi Internet Explorer pe Windows 7, va trebui să încărcați site-ul ca https: // nu http: //. Aceasta ar trebui să rezolve problema.
Dacă vă aflați în spatele unui firewall corporativ sau mai strict, trebuie să faceți și următoarele modificări în IE:
IE: Accesați „Opțiuni Internet"> „Securitate"> „Internet"> alegeți „Nivel personalizat" și derulați în jos la „Diverse".
Una dintre opțiuni ar trebui să fie „Accesați sursele de date din domeniu" - setați această opțiune „Activare".

Și așa:
https://windowsreport.com/chrome-failed-load-extension/

6 răspunsuri:
| UNKNOWPERS a răspuns:

Buna seara, si eu am aceiasi problema, de obicei urmaream pe DIVX un serial si acum nu mai pot pentru ca imi apare aceiasi eroare

| Casa explică (pentru Reghqen):

Am windous 10 ..nu am setariile acelea...am incercat si eu sa vad ..si nu are (este) asemenea setari!

| Reghqen a răspuns (pentru Casa):

Ai Flash Player înstalat?

| Casa explică (pentru Reghqen):

Da ..il am straight face

| Reghqen a răspuns (pentru Casa):

Încearcă să creezi un cont nou în Windows, pentru a testa când totul este în setările implicite.