| ramon2473 a întrebat:

Cu ceva timp in urma mi-am schimbat unitata optica de la laptop. Dar cea care am adaugat-o nu citeste sau nu vede alte cd-dvd-uri decat pe cele scrise de ea.
Care-i problema si cum o rezolv? Stiu ca nu se mai poarta dar am facut 3 dvd-uri recovery disc si nu le mai citeste. De fapt nici alt cd sau dvd scris de alta unitate optica.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca nu rezolvi iti mai dau aici niste variante: dvd640c_QS12---DVDRepair--DVDRepair_X64

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

HL-DT-ST DVDRAM GT80N SATAcd ---cauta driverul asta si instaleaza-l

Răspuns utilizator avertizat