| Casa a întrebat:

Buna seara happy
De o perioada, imi intra unele reclame cand stau pe net, adica se deschid taburi noi la Mozilla si alte ferestre la IE(acesta se porneste singur), imi apar pagini de genul travian, grecopolis, click here to win etc. Faza e ca sunt foarte enervate. Si cand ca uit la film se deschid si ma scot din fullscreen.
Tot in Mozilla mai patesc o chestie, nu stiu cum sa explic, desi e singura aplicatie deschisa, trece automat in plan secund(nu stiu termenul), asta ma deranjeaza foarte tare cand scriu pe forum, deoarece atunci se opreste scrisul si ma trezesc dupa ce am scris ceva ca de fapt eu m-am oprit undeva pe la inceput, trebuie sa dau click pe fereastra din nou...
Am antivirusu AVG daca va ajuta cu ceva ...cine stie cum se poate rezolva as fi foarte recunoscator,
Voi da funda

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Iti iei ad block sau schimbi pe google chrome ( mozila si alte din astea bag reclama sa mai scoata si ei un ban.)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai AdBlock?

| Florentina9210 a răspuns:

Adauga la extensii AdBlock si vei fi in regula! Stiu ca acele reclame sunt foarte enervante.

| K0sti a răspuns:

Ce sa faca gluma aia proasta de AVG? Aia sta degeba pe calculator! Nu are nicio treaba cu malvertising-ul si nu a avut niciodata!
http://www.epasystems.ro/adwcleaner/