| Ropidox a întrebat:

Buna seara.De trei zile incerc sa folosesc cheat engine 5.5 urmarind fel si fel de tutoriale respect pas cu pas ce se spune in ele si atunci cand dau sa caut "value" pentru bani nu imi gaseste value care imi trebuie.(precizez ca selectez ce trebuie adica "Exact Value" si Type: "Double".
Am mare nevoie de ajutor.Va multumesc, astept URGENT Raspunsuri cat mai indetaliate! Cat mai multe dau funda! Pentru raspunsul care imi este de folos!

4 răspunsuri:
| sabatuzs a răspuns:

Nu te lua dupa tutoriale big grin sunt TRucate si din nefericire sad false pentru ca si eu am patit la felstraight face

| HappyPills a răspuns:

Pentru ce joc foloseti?
Eu am folosit pentru Baking Life si a mers...

| Ropidox explică:

Pai spune cum se face eventual un id unde putem discuta. Vreau sa il folosesc la farmville.