| alinforanswers a întrebat:

am si eu o intrebare:
Am "Cheat Engine 5.5" si dupa a treia cautare cand dau inapoi la exact value nu imi gaseste nimic, imi puteti raspunde cat mai repede, Multumesc

1 răspuns:
| controlled a răspuns:

Dar ce anume vrei sa cauti cu el...adica in ce program modifici si ce.
Depinde si pe ce vrei hack, nu primesti mereu totul moaca.Incearca sa ii stergi orice urma de al lui din pc-ul tau iar apoi sa il dai jos din nou si poate iti va permite mai mult de 3 modificari nu cautari.