| Maltazar a întrebat:

Cum folosesc Cheat Engine 6.1 pentru metin2fun? astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| WhiskeyFaraNume a răspuns:

Eu stiu pentru YANG
Deschizi metin pe contul tau, pe caracterul tau!
Deschizi Cheat Engine!
Selectezi Metin2fun
Scrii in chenarul cel mare de sub bara de incarcare numarul de yang
ii dai first scan
dupa te duci si faci rost de yang sau dai yang, in orice caz, sa nu fie acelasi numar
introduci noul numar
ii dai next scan
selectezi rezultatele (maxim 5)
le tragi in chenarul de jos
apoi sa zicem ca ai avut 555 cand ai dat next scan!
Unde apare 555 modifici cu cati yang vrei
Dupa inchizi metinul si il repornesti

| Maltazar explică (pentru WhiskeyFaraNume):

Omule nu imi da nimica dupa ce dau nextscan ia id meu bossu_bossu9060 si o sa incercam prin teamviewer cand ai timp eu saptamana asta lucrez de la 2 la 11 noaptea, sunt on dimineata de pe la 10 la 1 contacteaza-ma daca ai timp