| untu a întrebat:

Pe displayul laptopului meu imi apare mesajul,,ACTIVATE WINDOWS",,Go to Settings to activate Windows", am introdus produsul-cheie pentru Windows 10 PRO si imi apare mesajul,, Imposibil de activat Windows. Nu putem activa Windows pe acest dispozitiv deoarece nu aveți o licență digitală sau o cheie de produs valabilă." care sunt solutii pentru activarea sistemului de operare Windows 10 PRO? Puteti si voi sa ma ajutati cu seriozitate? Va multumesc frumos pentru un mic ajutor!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai cumparat licenta de windows sau doar ai cautat o licenta pe google si ai introdus-o?

| ovidiu123432 a răspuns:

Trebuie sa ai o licenta valida, nu crack-uita (sau cum ii zice).

Bula
| Bula a răspuns:

Introdu cheia produsului de pe ambalajul kit-ului de instalare, dupa care activeaza windows-ul.