| m4d4l1nn a întrebat:

Buna seara tpu.Am o întrebare legată de un canal tv si anume Digi Sport 3.Acesta merge perfect in varianta default dar cand mut pe HD se blochează încontinuu si sincer n-am habar ce ii pot face.Restul canalelor Digi merg perfect dar acela e singurul canal HD care nu funcționează calumea.Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Poate nu duce decoderul sau cablul, ori este chiar canalul hd cu probleme de la Digi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu e in lista ta de programe si nu prinzi semnal la el.