| Sasu_Alex_1999 a întrebat:

Hei,TPU.Am o intrebare.
Daca cumpar un stick de internet de pe olx, cum o sa mearga daca nu este cumparat de la Digi/rds/etc.Si platit lunar?
Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| ncristian7805 a răspuns:

Sunt șanse mici sa meargă sau nu dar de plătit tot tu plătești! Sper ca te-am ajutat

| R150895 a răspuns:

Salut indiferent de tipul stick sau de la ce operatori e, daca nu ai abonament atunci, de exemplu la cosmote: poti cumpara o cartela simpla si iti activezi un pachet de date sau lasi credit. introduci cartela in stik. conectez la pc.