| 3lnyn0 a întrebat:

Sall.am si eu o problema la sopcast. deci nu imi merge digi sport de pe sopcast si nici dupa net, imi merg toate programele, numai digi sport nu-mi merge.dc? cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| klaws007 a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni. sopcastul are probleme ca cineva le ataca serverele. cu alte cuvinte daca ai un contract cu romtelecomul, intra pe http://www.dolcetv.ro/#

| klaws007 a răspuns:

App. cred ca are legatura cu ziua nationala a chinei pentru ca programul sopcast este chinezaraie