| neluion69 a întrebat:

Buna seara TPU! Cine imi poate spune de ce la filmele de pe stick cand il pun la plasma nu am sunet?! Poate imi spune careva si un program de convertit sau ceva de genul.Va multumesc anticipat! o seara frumoasa! dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Freemake Video Converter. Poti converti, dar poti si edita filmele intr-o anumita masura. Poti sa le si "tai", daca vrei, nu iti taie filmul propriu-zis, ci iti face o copie cu portiunea pe care o vrei din film, sau chiar mai multe portiuni din clip intr-un singur clip.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Free Video Converter videotovideo_setup