| Katsu a întrebat:

Buna seara, stie cineva de ce filmele pe net se vad foarte neclar? Acum 2 zile se vedeau clar, dar am sters cateva chestii din pc unde aveam descarcata muzica, jocuri, filme etc si inclusiv filmele luate de pe cd sau descarcate se vad neclar.cred ca am sters ceva program sau ceva...stie cineva care o fi problema?
Multumesc anticipat, o seara frumoasa!

1 răspuns:
| LiK3 a răspuns:

Deci filmele de pe net au calitatea diferita.Nu cred ca are treaba netul cu ce ai tu in pc.Cauta filme HD.