| MihaiCorduneanu111 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca imi puteti recomanda un smartwatch de buget pana in 500 de lei macar si sa fie compatibil cu Motorola. Pe el sa primesc notificari, mesaje si sa am whatsapp. Daca are si de aia de fitnessear ar fi super. Multumesc!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Orice smartwatch compatibil cu Android trebuie să fie compatibil și cu telefoanele Motorola.
Deci poți să îți cumperi orice tip de smartwatch compatibil cu Android. Dar înainte de a cumpăra, îi spui vânzătorului că dacă smartwatch-ul nu este compatibil cu telefonul tău (îi spui marca și modelul), îl trimiți înapoi.