| seva78 a întrebat:

Bună! Am un smartwatch Huawei gt3 conectat la un telefon Samsung A52s. Problema este ca nu pot apela și nu pot răspunde la apeluri de pe el. Primesc mesaje, whatsapp, notificări. Care credeți ca este problema?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai activat bluetooth la telefon si apeluri bluetooth la smart?

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Daca vrei un smartwatch nou, ieftin si performant, eu iti propun urmatoarea oferta:
http://www.hbmag.ro/2023/11/sw115.html

| Frommywindowcar a răspuns:

Asa se intampla si cu ceasul meu Canyon Barrbery SW-79. Primesc notificari, dar pentru asceste ceasuri mai pot fi folosite ca sa vezi anumite mesaje importane