| Iuliaaaaaaaaaaa a întrebat:

Sper ca ma poate ajuta cineva pentru ca am mare nevoie!
De cateva saptamani am probleme cu Google Chrome. Mergea perfect si acum imi apar reclame peste reclame. Si pe tumblr si ask.fm si ma enerveaza de nu mai pot. Am incercat Antivirus si arata ca nu e nici o problema. Deci ma poate ajuta cineva, va rog?
Funda ceilui ce ma ajuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca addblok plus si instaleaza-l. Scrii pe google adblock plus si dai click pe a treia, aceea de la chrome. Daca nu scapi nici acum de acele reclame sa-mi spui.