| dirtyraccoon a întrebat:

Stiti ca este o aplicatie pentru editat poze care creeaza un efect de spirale, vartejuri cava de genul in funal? Cum se cheama? Sau stiti alte aplicatii pentru editat poze care sa nu fie o aplicatie de genul corectie de culoare, urechi de caine etc. Ma refer la aplicatiile care fac efecte mai ciudate si fac fotografia neclara intr-un mod fancy, cum este Prisma :3 Scuze daca nu am explicat bine, sper sa intelegeti la ce ma refer

Răspuns Câştigător
| FLORENTINAndreea a răspuns:

Photo Lab. Are cam de toate.

5 răspunsuri:
| lilith16 a răspuns:

Da picsart este foarte buna aplicatia poti avea încredere in ea, sper ca te-am ajutat

| JessJessie a răspuns:

Incearca Pixrl Express

| dirtyraccoon explică (pentru FLORENTINAndreea):

Am incercat-o, asta e ce cautam. Mersi mult

| FLORENTINAndreea a răspuns (pentru dirtyraccoon):

Cu placere.