| dirtyraccoon a întrebat:

Stiti vreun music downloader( o aplicatie de instalat muzica) care sa fie ok?

Răspuns Câştigător
| michaelm25 a răspuns:

Intri pe Youtube, iti alegi o melodie, ii copiezi link-ul, si intri pe un site care transforma link-ul melodiei intr-un fisier de sunet mp3 care contine melodia. Sunt o multitudine de site-uri, doar cauti Youtube convert to mp3 pe google, toate pe care eu le-am folosit functioneaza, atata doar ca, cateodata s-ar putea sa intre ulte reclame, nu intotdeauna.

5 răspunsuri:
| YellowAngel a răspuns:

Http://www.flvto.biz/ro/
Cu ajutorul acestuia downloadez eu muzica de pe Youtube.

| Bianca777 a răspuns:

SnapTube, poti descarca muzica, videoclipuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mp 3 juice

| McLISTO a răspuns:

Snaptube o poți downloada dp net iar în ea poți să downloadezi in telefon orice melodie dorești. eu folosesc aplicația asta de 2 ani și nu are nici-o problema happy

| MrSnow a răspuns:

Copii link-ul de pe Youtube al melodiei pe care dorești să o descarci și îi dai paste pe convert2mp3.net