| cfrtobias a întrebat:

Pana azi foloseam "Muzică Google Play " neactualizat si tot iesea si am dezinstalare crezand ca e updatare oricum, dar cautant pe google am aflat ca exista YouTube Music, oare voi ce aplicatie folositi sa nu consume bateria mult? Am instalat "Music Player - MP3 Player" dar parca asa prima oara consuma mult pentru 6 minute folosite si Music Player - MP3 Player, voi ce folositi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel prestabilit : Samsung Music.
Mai am un Huawei și la fel folosesc : Huawei Music.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YouTube Music ( Vanced).

| cfrtobias explică (pentru anonim_4396):

Asta cred ca e sa descarc melodiile, eu ziceam de un player mp3 de redat care folosesti

| cfrtobias explică (pentru anonim_4396):

O sa vad azi, dar poate acolo nu exista lista de redare si adaugate recent

| cfrtobias explică (pentru anonim_4396):

Ms, chiar ieri am instalat si asa vad ca nu consuma mult bateria, macar pana acum

| anonim_4396 a răspuns (pentru cfrtobias):

Am plătit și bani pe fel și fel de aplicații în magazin play, însă nu oferă nici pe departe ce oferă cel prestabilit de producător. Pe mine mereu m-a interesat partea de sunet și spre ex Huawei Histen nu funcționează decât cu Huawei Music. La fel și Samsung cu cele prestabilite de Samsung. Cele doua au niște setări care chiar în plac și nu pot folosi cu orice aplicație asa ca am rămas la ele. Egalizatorul din aplicațiile no name zgârie rău timpanul cu tot cu bass-ul lor. Sa nu mai zic de reclame, unele aplicații sunt pline cu reclame enervante chiar și cu datele off. După ce am încercat zeci de aplicații, m-am reîntors la cele prestabilite. Pe partea de baterie nu am testat. Însă cred ca și reclamele afișate duce la descărcarea rapida a bateriei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cfrtobias):

Cel prestabilit : Samsung Music.
Mai am un Huawei și la fel folosesc : Huawei Music.