| Valentin12000 a întrebat:

Buna sunt eu valentin.
Am si eu o intrebare. daca imi iau o placa de retea gigabit trebuie si vreau sa o pun la laptop(sau notebook), merge? sau am nevoie de placa de retea facuta speciala pentru un laptop(notebook).

2 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Ai putea sa iti iei adaptor wireless usb si asa stii sigur ca merge

| DeyCj a răspuns:

Dacă(deşi nu cred) laptopul are sloturi de expansiune trebuie una special creata pentru laptop.Decât să te complici recomand o placă de reţea gigabit pe usb.