| SARA24DL a întrebat:

Bună TPU! Acum câteva zile mi-am făcut un nou cont de Facebook, iar acum nu îmi mai apare sectiunea de "Poate îi cunoşti". Ştie cineva cum o pot activa?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Adauga intai prieteni noi si pe urma o sa iti apara sugestiile.

| cfrtobias a răspuns:

Https://www.facebook.com/friends aici ii ai, daca ai adaugat prieteni ai mai jos

| Vântulalb a răspuns:

Fericito! Eu nu stiu cum sa scap de rubrica aia.

| Violleta2022 a răspuns:

Odata ce ai cont nou, este evident ca nu are cum sa-ti arate ceva ce nue xista, fiindca nu ai inca prieteni legati de acel cont, deci imposibils a ghiceasca pe cine poti tu stii ori nu.