| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU am auzit de la profesorul meu de TIC de examenul in informatica ECDL si as dori sa il am.Sunt clasa a 10 a si dupa cate am auzit el preda ore in asa ceva dupa ce platesti acea taxa de 5 milioane si orele sunt incluse? La mine in liceu se va da examenul nu-i asa? Si in clasa a 11 a se da? am inteles ca nu mai trebuie sa dau competentele? Cum va trebui sa le spun ca eu a examenul? Eu inca nu l-am intrebat pe profesor, dar vreau sa ma ajutati si voi dau funda? A da si e greu?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se da in anumite centre din cate stiu eu si da parca scapi sa dai la bac, insa nu cred ca merita banii ca nu te ajuta la nimic diploma aia... poate intr-o cariera de secretar