| AdrianaArianafx a întrebat:

Am de ceva timp o tableta...Acum câteva luni a inceput sa nu mai funcționeze..Se aprinde,dar, de fiecare data când vreau sa accesez o aplicatie(orice aplicatie... google magazine,Facebook,camera, orice!)îmi spune cam asabig grinin păcate, aplicația x s-a oprit..imi puteti spune ce are? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AndreiCorbu95 a răspuns:

Din cauza ca ai prea multe aplicatii pornite, da-i un restarturi si incearca inapoi happy daca nici asa... salveaza ca vrei sa salvezi de pe ea si da-i un reset din fabrica

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

E posibil să fie virusată! Ai un antivirus pe ea?

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Lag sau probleme de memorie