| DrTerrible a întrebat:

Am un Sony xperia de ceva timp si am avut o problema cu camera foto.Imi spunea asabig grinin pacate, Aparat foto s-a oprit....Am fost cu el la un service si a sps ca s'ar putea sa fie defecta a sps sa merg peste 2 sapt ca nu au piese pe stoc.In acele 2 saptamani am tot umblat prin el si am dat la mesaje multimedia si dintr'o data sa aprins camera.Am crezut ca a fost defecta dar nu era.Asta a fost acum vre'o 2 luni.Astazi incerc sa intru in camera si imi spune la fel.Din pacate Aparat, foto s-a oprit. Am incercat chestia cu mesajele si tot nu merge.Cine m'a ajuta funda si votwinking!

2 răspunsuri:
| AaaMoods a răspuns:

Noi nu avem cum sa te ajutam!
Daca il ai in garantie il poti duce linistit deoarece in aceste conditii ar trebui acceptat(Problema de la SOFT)
Deci incearca cu garantia, iar daca nu o mai ai sau nu ti-o accepta du-te la un service si da-l la reparatie happy

| DrTerrible explică (pentru AaaMoods):

Mda.bun raspuns...Nu vb in numele tuturor. poate o sa fie cineva care m'a poate ajuta.winking