| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un film in windows movie maker si as vrea sa-l formatez din. wlmp in.mp4. Va rog ajutati-ma! Este pentru o colega si am nevoie de ajutor urgent. Se poate formata? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| s3byk91 a răspuns:

Buna. Il salvezi direct in calculator si ti se formateaza automat in mp4. Bafta!

10 răspunsuri:
| graffiti a răspuns:

Si eu am avut windows movie maker si nu pot sal formatezi

| MikeZG a răspuns:

Cauta pe google video converter.

| graffiti a răspuns:

Am avut si eu windows movie maker si nu poti sal formatezi

| zdrangoi a răspuns:

Ii poti converti formatul ( extensia) cu programul de mai jos :
http://www.freemake.com/free_video_converter/

| Luminou a răspuns:

Gasesti pe www.adobe.com convertor :)

Sper ca am fost de ajutor! Funda?:D

| QuestionsHelPer a răspuns:

Intra in folderul unde l-ai salvat, si ii dai Rename si pui ce nume vrei dar sa fie.mp4 sau uita-te pe site-ul acesta http://video.online-convert.com/convert-to-mp4

| al3xander a răspuns:

Fisierele WLMP sunt proiecte de la windows live movie maker. ele trebuiesc deschise cu windows live movie maker si exportate. uite aici mai multe detalii http://www.youtube.com/watch?v=BlWeaCz64OM

| Ecaterina96 a răspuns (pentru s3byk91):

Nu ai fost foarte direct dar tu ai fost cel mai aproape de adevar, am dat save movie (nu project) si asa a mers.

| Ecaterina96 a răspuns:

Multimesc si celorlalti, acuma in vine sa ma dau cu capu de pereti la cat de usor era de fapt...

| Antyss08 a răspuns:

Bună!
Folosește în loc de movie maker camtasia studio.
Îți va place big grin