| andrushki a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati...cat mai rapid daca se poate.

Am facut un videoclip in Windows Movie Maker si de 2 ore tot incerc sa-l salvez si nu merge. Vreau sa precisez ca am Windows Vista.Umpic de ajutor si aici?! Va rog!

2 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

De obicei dureaza destul de mult salvarea lui, depinde cat de lung e clipul si in ce format vrei sa-l salvezi. Eu am filmat odata cam 50/60 de min si a durat convertirea lui cam 6 ore... l-am lasat toata noaptea. Daca urmezi toti pasii corect nu are de ce sa nu mearga. Atunci cand e gata, dai pe pe salvare in pc si apoi alegi formatul. Dupa cum ti-am zis, trebuie sa ai rabdare.
Succes!

| andrushki explică:

Cand dau sa-l salvez in pc.ma lasa doar sa aleg locatia si numele.atat!