| Adelaaaaaaaa a întrebat:

Buna Tpu..am incercat azi sa intru pe facebook pe telefn si imi zicea sesiunea a expirat cand am intrat pe calculator ..imi aparea imaginea alba ...si imi arata linkul https://www.facebook.com/checkpoint/? next va rog nu stiu ce inseamna asta si sunt extrem de ingrijorata :||| cine stie dau funda va rog mult...

4 răspunsuri:
| Adelaaaaaaaa explică:

Cu facebook-ul am facut...dar acum pe tel..la messenger imi zice sesiunea a expirat si cand dau pe el imi zice sesiunea a expirat please log in again. dupa ma deconecteaza "cica" si ma da la loc pe fereastra si iar zice please log in again...sa stiti ca nu vorbesc de yahoo messenger.

| Robert_Alex_1998_BJe0 a răspuns:

A mers până la urma? Ca si eu am aceeasi problema

| Cody_Catalin_1983 a răspuns:

Nu intrleg asta cu,, sesiunea a expirat,, cum o rezolv

| Cody_Catalin_1983 a răspuns (pentru Robert_Alex_1998_BJe0):

Cum ai facut