| EricBurnst a întrebat:

am o problema, pe facebook am deschis o aplicatie care dupa cum se vede mi-a blockat profilul de pe facebook, Am vazut ca e activ inca, am incercat sa-mi schimb parola dar nimic, cind incerc sa ma loghez imi apare o fereastra alba total, si imi apare linkul asta sus https://www.facebook.com/checkpoint/, totul este alb alb, si imi cam fac griji, o asemenea problema este la un prieten de al meu care a niimerit in aceeasi aplicatie. va rog AJUTOR, Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Ce aplicatie era?

| EricBurnst explică (pentru Flaviucu):

Era ceva de genu: Afla persoanele care ti-au vizitat profilul in ultimele zile, si de cite ori!