| LoveAnime4ever a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. De curand mi-am luat Samsung GT-S5230 sau cum se mai spune Hello Kitty
Am o problema cu incarcatorul si cablul USB. Incarcatorul nu merge am vrut sa il pun prima data la incarcat pentru 12 ore dar nu s-a incarcat deloc iar cablul USB nici el nu merge. L'am conectata la tefelon si la PC dar din cate am inteles trebuie sa apara un folder al telefonului in My Computer dar nu imi apare nimic chiar daca am facut setarile si din telefon.

Este ciudat nu? Oare are legatura cu faptul ca telefonul cand l-am cumparat era incarcat si nu cred ca avea rost sa il pun daca era deja incarcat asa ca eu am zis sa imi pun niste melodii si poze si sa il mai manevrez pana se descarca. Deci prima data am bagat cablul USB si am vazut ca nu merge, iar acum cand bag cablul USB vad ca se incarca telefonul.

E mult mai ciudat nu?
Cine ma poate ajuta? Va roog! Nu stiu ce sa fac puppy dog eyespuppy dog eyes

Dau funda dar va rog sa imi raspunda cineva cat mai repede

Răspuns Câştigător
| gabryelm3 a răspuns:

Nu are nici o legatura faptul ca l-ai luat incarcat, cu chestia ca nu merg nici cablul de date nici incarcatorul si eu zic ca persoana anterioara sa-l duci la reparat, pentru ca problema este mai mult ca sigur la telefon, poate nu face contact bine.

1 răspuns:
| AtRaDe a răspuns:

Frate Frate la sevice si mie mi sa inntamplat.