| AvakinAndrei a întrebat:

Ce să fac când nu se mai încarcă telefonul? Până acum încărcătorul a încărcat, dar dintr-o dată nu mai incarca

9 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Deja ai probleme cu iPhone-ul 15? Tz, tz, tz...

| AvakinAndrei explică (pentru johnnny123):

De unde știi ca am iPhone 15

| johnnny123 a răspuns (pentru AvakinAndrei):

Păi nu te-ai lăudat aici astă toamnă că ți-ai comandat iPhone 15 de 1590€ și erai crizat că durează două săptămâni până îți vine?

Nu-mi spune că ai mințit ca să te dai interesant... Eu chiar te-am crezut pe cuvânt.

| AvakinAndrei explică (pentru johnnny123):

Nu am mințit.

| ReddY25 a răspuns:

Încearcă la service GSM

| literallythesamebruh a răspuns:

Schimbă încărcătorul, efectuează o resetare din fabrică (eventual poți începe cu un simplu restart), iar dacă nu merge, trimite-l în garanție.

| Xox0 a răspuns:

Schimbi incarcatorul?

| Standt a răspuns:

Incarcatorul defect, cablul rupt... Mergi la un service sa verifice.

| antonioger a răspuns:

Ai una din cele doua probleme. Conectorul telefonului este incarcat cu scame, folosesti o scobitoare si scoti scamele ca sa se poata face contact bun la incarcare. A doua varianta s-ar putea ca conectorul telefonului sa fie stricat, pentru asta problezi mai intai cu alt incarcator, daca nu merge atunci asta este, va trebui sa-l duci la service sa schimbi doar partea de conector de la telefon.