| VasileMoldova a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Pentru saptama viitoare trebuie sa fac un proiect la franceza ( Power Point). Acum am un alt pc ( un MAC) si nu am vazut sa aiba Power Point. 1. Este power point pentru MAC si daca da unde gasesc? 2. Am incercat cu power point pentru telefon dar cand ma loghez imi zice ca ceva nu a mers bine si zice sa ma duc pe alta pagina si sa-mi resetez parola. Si chiar si dupa ce o resetez nu merge. Este vreo alta aplicatie ca power point. Si daca da cum as putea sa o salvez pe telefon si dupa sa o arat la clasa? ( E pentru prima data cand trebuie sa fac un power point) Mtumesc si scuze pentru greselile gramaticale daca sunt

Răspuns Câştigător
| TheCrusader a răspuns:

Incearca power point online.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Trebuie să îți instalezi power point în pc.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca nu ai programul power point nu ai ce face, instaleaza power point si o sa te descurci.