| Ban_Sidy_1997 a întrebat:

Am o intrebare, am un telefon caruia trebuie sa ii refac ecranul, daca refac ecranul datele ce le aveam in telefon mai raman, sau se sterg. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Andreidoo a răspuns:

Rămân! Nu are nici-o treabă ecranul cu datele pe care le ai tu în telefon. Bafta!

| ASMA14 a răspuns:

Depinde,daca atunci cand iti reface ecranul iti reinstaleaza softul o sa se stearga! Mergi la service si intreaba mai bine!

| Ban_Sidy_1997 explică (pentru Andreidoo):

Mersi, as vrea sa imi repar telefonul si nu eram sigura, bineinteles ca o sa intreb si acolo dar eram curioasa happy

| Ban_Sidy_1997 explică (pentru ASMA14):

Mersi, as vrea sa imi repar telefonul si nu eram sigura, bineinteles ca o sa intreb si acolo dar eram curioasa