| Eusunt132 a întrebat:

Salut, daca schimb ecranul si displayu la un telefon, mai am galeria in el sau se sterg datele?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poti face sincronizare cu contul google si astfel nu pierzi nimic.

| Hyperion7 a răspuns:

Ecranul e același cu display-ul, mai mult, dacă îl schimbi într-un service, ar trebui sa ii faci un backup deoarece nimeni nu este răspunzător de datele tale pierdute decât tu însuți.
Daca schimbi tu ecranul, nu se șterge nimic de pe el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se șterg datele. Ele rămân stocate în placă de bază a telefonului, deci nu afectează cu nimic schimbarea display-ului.

| Eusunt132 explică (pentru anonim_4396):

Pot schimba sau sterge datele de pe placa de baza?