| valintinvalic2011 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare eu am windows xp si este o programa care merge numai la windows 7 dar la mine windows 7 merge cam greu nu pot cumva sa fac ca sa mearga programele de la windows 7 la xp? si fara intrebari ( ce programa vrei sa-ti mearga ) cumva asa ca sa mearga fara sa schimb windowsul in 7

1 răspuns:
| Anonymous2899 a răspuns:

Nu prea ai cum sa rulezi programe compatibile doar cu 7.Pentru XP nu se mai fac asa multe programe pentru ca e un windows vechi, chiar daca e folosit.