| Razvan_Roiu_1999 a întrebat:

Bună TpU! Am o mică mare problemă... Azi mi-am cumpărat niște boxe (Logitech z333) iar prima oară când le-am conectat la laptop (printr-o mufă jack 3.5mm) au mers de minune... Le-am probat și la telefon și au mers foarte bine, insă când le-am conectat iarăși la laptop după aprox. 2-4 secunde se aude un bâzâit în boxe foarte enervant. Păreri despre cum aș putea rezolva această problemă?
Mersi mult :*!

Răspuns Câştigător
| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns:

Dă-l mai încet din controler, orice sistem ieftin are acest bâzâit din cauza amplificării sunetului, funda?

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Boxe chinezeşti!, ce pretenţii să ai la spurcaţii ăia. Dă mai încet sonorul, după cum ti'a spus şi baiatul ăla in comentarii.