| elenda a întrebat:

am o nelamurire in legatura cu paypal pe ebay. de exexplu vand un produs pe ebay si vreau sa stiu daca eu pot scoate banii imediat dupa ce cumparatorul a facut plata sau trebuie sa astept sa ajunga produsul la el? am citit pe undeva ca banii sunt "blocati" si nu ii poti scoate pana nu ajunge coletul la cumparator. vreau sa vand ceva pe ebay dar nu prea am idee cum functioneaza. multumesc in avans.

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Banii ii primesti, dar nu ii poti scoate pana nu ii ajunge lui coletul si da review pozitiv