| yyoonnuutt a întrebat:

TPU! Am o problema, am niste casti Philips shp1900 de vreo 3 luni, si se auzea foasrte tare sunetul, iar acum cand le-am bagat in laptop nu se mai aude pe maxim nici cat era inainte 30%sunetul. S-au stricat sau este din cauza laptop-ului?

1 răspuns:
| Alle2017 a răspuns:

Da. Este din cauza laptopului. Castile in laptop nu se aud la fel de tare ca pe telefon sau tableta. Incearca sa le bagi in telefon sa vezi ca vor merge la acelasi volum ca inainte.