| DAnc3 a întrebat:

tocmai mi-am luat niste casti si cand le bag la pc dau la maxim si se aude sunetul foarte incet si un mic fasait. Oare care sa fie problema? Ca am mai avut casti si tot asa faceau si castile le-am bagat la telefon si se aude foarte bine.

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Dar la pc ai si un sistem de sunet(boxe) verifica si in mufa de pe acestea. La pc conectezi in mufa pentru casti de pe panoul din fata nu la mufele din spate si vezi setarile sunetului.

| DAnc3 explică (pentru nutepriveste21):

Am incercat toate mufele.

| Arries a răspuns:

Hmmm,asa am patit si eu cand mi-am luat castile acestea, incearca sa dai jos in dreapta la Volume dublu click stanga si sa dai jos de tot sageata de la Line-In. Uite http://s11.postimage.org/w3szkrc2b/untitled321.png

| DAnc3 explică (pentru Arries):

Am gasit da tot nu merge.