| MeiMisaki a întrebat:

Buna TPU.Am o problema.Mi-am cumparat de curand niste casti philips.Problema este ca se aude doar intr-o casca si mai exact in cea stanga.Am probat castile pe telefonul meu si pe alte leptopuri si funtioneaza perfect, dar cand le pun la laptopul meu se aude doar intr-o casca.Am incercat si alte modele de casti si e tot la fel.
se aude doar intr-o casca..Am umblat si in setari si degeaba..nu reusesc sa le fac sa functioneze.Cine ma poate ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| Gabriell1992 a răspuns:

Conecteaza castile la laptop, click pe start, control panel, hardwer and sound, sound, click dreapta pe speakers (sau daca iti apare la headphones ca sunt introduse, dai click acolo), properties, levels, balance si le pui pe toate la 100. Sa imi spui daca nu va functiona aceasta metoda!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai daca e defecta mufa, nu merge un canal...sau e greu sa te prinzi!

| MeiMisaki explică:

Gabriell am incercat ce ai zis tu dar tot am aceasta problema. daca am modificat la setari pe 100 se aude mai tare dar doar in casca stanga.