| anonim_4396 a întrebat:

Am o super problema. Daca vreau sa ma uit la un video pe youtube mai lung sa zicem de la 8 minute in sus, se inteapa si se tot inteapa. Am reinstalat windows-ul, am instalat Adobe flash si shockwave, si la fel. Retin sa spun ca se inteapa cand il pun pe HD. Doar se inteapa, nu merge greu sau altceva.

Va rog sa ma ajutati ca nu stiu ce sa mai fac!
Multumesc

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Inteapa? Adica se sparge imaginea? Era de ajutor o captura de ecran, ai incercat sa faci update la driver-ul placii video?

pentru nVidia: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

pentru AMD (ATI):
http://support.amd.com/en-us/download

Tine cont de faptul ca degeaba actualizezi flash player si shockwave (discontinued) - youtube obliga toti utilizatorii la trecerea in HTML5. Incearca si cu alt browser, este posibil sa fie o problema din browser, sistemul destul de batran (nu ai specificat ce configuratie ai) sau se supraincinge sistemul (din moment ce spui ca undeva la 8 minute. ajunge la temperaturi mari, iar calculatorul incetineste pentru a nu se arde).