| CosminKidd a întrebat:

Hei, salut. Am o problema, de cateva zile toate melodiile de pe youtube merg sacadat cand stau pe facebook sau alte site-uri. Am incercat orice. Am incercat si cu Mozila si cu Chrome, am reinstalat windows-ul, am reinstalat si instalat de 10 ori Adobe Flash Player. La fel si Adobe Shockwave, nu stiu de ce am problema asta happy La jocuri nu am nici o problema.

Uitati aici si specificatiile sistemului :

Placa video : NvidiaGeforce 6150 Se / 512

Procesor : Amd Sempron 3600+. 2 GHz

Ram : 2 Gb

1 răspuns:
| AllexuMax a răspuns:

Daca ai facut toate cele de mai sus singura problema vine de la viteza internetului e posibil sa aiba ei ceva probleme.
Si uneori mai curata folderul din Windows /Temp, clean pe browser.
Bafta