| TeDrqq a întrebat:

TPU am o problema.
Adobe flash player dupa ce il instalez merge 5-10 minute iar apoi daca incerc sa intru pe YT sau orice altceva care foloseste Adobe imi spune ca programul a dat crash.
CE SA FAC?! MA SCOATRE DIN SARITE! Am dezinstalat si am instalat de mi s-a facut rau!
Am reinstalat si windows-ul (Windows 7 32bit Home Premium) si nimic!

DAU FUNDA!

VA ROG AJUTATI-MA NU MAI POT DE NERVI.

7 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Hei ia spune iti mai da crash-uri si in general? adica crash-uri la sistem gen sa fie nevoie sa dai restart din cauza unei blocari a sistemului?

| TeDrqq explică (pentru siriusblack98):

Nu...

| siriusblack98 a răspuns (pentru TeDrqq):

Daca nu merge in nici un fel suna la un profesionist sa vina sa il repare ca te te costa 100 de lei daca vine el la tine si 50 daca il duci tu la el. Daca nu vrei nici asa reinstaleaza-ti tu singur windows-ul si gata.

| TeDrqq explică (pentru siriusblack98):

Am reinstalat windows-ul (am scris si in intrebare insa tot nimic)
Am rezolvat, mi-am descarcat Maxthon Cloud Browser (MCB) e super bunwinking Il intrece pe Chrome si pe Mozilla, de Opera si Safari nici nu mai vorbim.

| eviltwinnn a răspuns:

Instaleaza google chrome, pentru el nu ai nevoie de flash player.

| TeDrqq explică (pentru eviltwinnn):

Nu pot sa-l instalez... imi apare aia cu Initializare si apoi dispare si nu se intampla nimic...

| SadBlackAngel a răspuns:

Cauta versiunea pentru browserul tau