| E99 a întrebat:

am o urgenta, vreau sa sterg tot din telefon!

Ps 1: touchscreenul e spart, nu mai merge, i.am dat resetare din recovery, si tot nu s-au sters videoclipurile, imaginile, etc.

2. nu am card in el, deci nu sunt puse pe card.

Deci, exista cv program cu ajutorul caruia sa sterg tot din tel, fara sa umblu pe el, ( pe tel) ci tot din PC, conectare la tel, etc...? VA ROOG < URGENT.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai conectezi cablul de date la telefon, si stergi direct din pc ce ai pe acolo.

| E99 explică (pentru MarianWLF):

|Nu pot pentru ca trebuie sa dau accept din tel pentru stocarea selectata, la mine, e spart touch.ul si nu pot.