| CossssssminaaGbb a întrebat:

Am reusit sa resoftez un telefon laughing. Intrebarea mea este : cum as putea sa recuperez tot ceea ce a fost sters din el?

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Inainte de resofare trebuia sa faci un back up de date daca nu ai pierdut tot

| CossssssminaaGbb explică:

Faza e ca telefonul meu inainte de resoftare nu se deschidea. sau ma rog, se deschidea, dar aparea numai logo.ul Samsung.

| Ştefan_Tănase_1992 a răspuns (pentru CossssssminaaGbb):

Da asa imi apare si mie, am incercat eu sa imi instalez un now soft pe el si sa bulit de tot. si la fel imi apare si mie acum.