| zuzyalecsutza a întrebat:

Buna TPU am si eu o întrebare.
Am un iPhone si l-am zgâriat si nu imi trimite tot timpul mesajele. Daca l as duce la garantie (il am de doua luni si am garantie doi ani) mi l-ar repara sau mi l-ar schimba? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Danutza811 a răspuns:

Nu e sigur, ca til vor repara sau il vor schimba. Garantia e data in cazul in care se strica singur, in cazul tau mai bine il duci la un mester de reparatii a gsm

| Alina113 a răspuns:

Păi dacă il ai spart nu ţi -l primeşte la garanţie, daca il ai zgâriat ţi -l primeşte
Te duci la magazinul de unde l-ai luat si întrebi