| lolicica1111 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare...
Am zgariat un pic ecranul la telefon (abia se vede. nu e grav nu se semni cand umbli cu degetul) se poate repara?big grin
(telefonul e in garantie)

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu ii voi face nimic, deoarece nu este o defectiune tehnica si nici nu este vina lor. Il vor repara atunci cand telefonul se va strica si poti demonstra ca nu s-a stricat din vina ta. Atata timp cat problema este cauzata din vina ta si nici nu impiedica functionarea telefonului, nu ii vor face nimic.

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Se ia la polis laughing